Servis

 

 

Anında yardım için hazır olmak

Makinalarınızdan artık daha fazlasını bekliyorsunuz: daha fazla verimlilik, daha fazla güvenilirlik, daha fazla performans. Bu nedenle, üstün hizmet sizin için hayati önem taşıyor.

SENA, makinaların geliştirilmesine ve üretimine verdiği önemi, yaygın servis ağı aracılığı ile, bu makinaların korunması için de vermektedir.

Yaratıcı çözümleri ve geleceğe yatırımları ile müşterilerimizi memnun etmek için sürekli çalışan ürün destek ve satış sonrası hizmetler birimleri, özen ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

Bütün hizmetlerimiz, konusunda en iyilerden oluşan, yerinde yani fabrikalarda eğitim almış SENA çalışanları tarafından verilmektedir. Çalışma alanlarındaki hayati bilgileri, internet aracılığı ile ürün destek mühendislerine aktaran servis personelimiz, problemleri çözmek ve her zaman sizi kaldığınız yerden devam ettirebilecek seviyede uzmanlık bilgisine sahiptirler.
 

Yatırımlarınızı koruyoruz

Her müşterimizin ayrı ayrı istek ve talepleri bulunmaktadır. Bu talepleri karşılamak, müşterilerimize çeşitli servis opsiyonları sunarak, servisi doğru programlamak ve servis süresini azaltmakla mümkündür.

Bize güvenin

Size ister servis, ister yedek parça konularında destek verelim, hedefimiz sizin %100 memnuniyetinizdir. Bu, müşterilerimizi birinci sırada tutma sözümüzün bir parçasıdır.

 

Teknik Destek Formu

SİZİ ARAYALIM